• info@mandegar-ac.com
  • 32250318

مکالمه زبان آلمانی

زبان آلمانی را در کانون زبان ماندگار آسان فرا بگیرید.

زبان آلمانی (به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از خانواده زبان‌های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه زبان‌های ژرمنی غربی است.
زبان آلمانی پرگویشور‌ترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و یکی از زبان‌های رسمی نامیبیا است.
زبان آلمانی شامل دو گویش اصلی آلمانی بالا و آلمانی پایین و تعداد زیادی گویش‌های فرعی است. بر اساس این زبان، زبان معیاری با نام آلمانی معیار وجود دارد که بیش‌تر به آلمانی بالا شبیه است، به خارجی‌ها آموزش داده می‌شود و نوعی زبان میانجی است.


کانون زبان ماندگار با تجربه چندین و چند ساله بالغ بر 10 سال پیاپی مجری برگزاری آموزش مکالمه زبان آلمانی در استان فارس بوده است که بیشترین تعداد زبان آموزان آلمانی در سطح شیراز و استان فارس توسط این موسسه تعلیم دیده اند و این نشانه اعتماد مخاطبان و دوستداران زبان آلمانی به این موسسه بوده است.


 


مجموعه کتابهای آموزشی Menschen (منشن) به تازگی جایگزین کتابهای Studio d (اشتودیو د) شده و برای زبان آموزان علاقمند به یادگیری زبان آلمانی طراحی شده و مورد تایید موسسه گوته آلمان است. در حال حاضر مجموعه کتابهای Menchen جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای 18 سال است که توسط انتشارات Hueber (هوبر) طراحی و به بازار عرضه شده است. متد این کتابها براساس نیاز به روز زبان آموزان به شکلی طراحی شده که یادگیری زبان آلمانی را سهل و آسان کرده است. هر کتاب از 4 بخش، مجموعاً 12 درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است. کانون زبان ماندگار  در راستای بهره گیری از جدیدترین متد آموزشی مطرح دنیا، اقدام به تغییر کتاب آموزش زبان آلمانی کرده است و تمامی کلاسهای جدید با این متد آغاز به کار خواهند کرد.


برنامه ریزی کنونی آموزش مکالمه زبان آلمانی بصورت زیر برگزار می شود.:

  1.  دو روز در هفته و هر جلسه 2 ساعت

1.  با برنامه ریزی  دو روز در هفته و هر جلسه 2 ساعت = 4 ساعت در هفته
2. هر کتاب به 3 بخش تقسیم میشود  و هر ترم 45  الی 60 روز در مجموع 6 ماه هر کتاب به اتمام می رسد 


B2 B1 A2 A1
  B2.3 B2.2 B2.1   B1.3 B1.2 B1.1   A2.3 A2.2 A2.1   A1.3 A1.2 A1.1